Tauron licznik przedpłatowy – wygoda i oszczędność

Licznik przedpłatowy to jedna z najwygodniejszych form rozliczenia, która daje pełną kontrolę nad rachunkami za prąd. Doładowanie licznika przedpłatowego Tauron jest dziecinnie proste i zajmuje mniej niż 5 minut. Czym jest Tauron doładowanie licznika online i jak je wykonać? Jak odczytać licznik prądu Tauron? Wyjaśniamy wszystkie wątpliwości.

Doładuj licznik TAURON online

Na czym polega doładowanie licznika przedpłatowego TAURON?

Grupa Tauron to największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, który jednocześnie jest drugim pod względem wielkości producentem i sprzedawcą. Dostarcza energię do ponad 5 mln klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Głównym obszarem działalności jest Polska południowa, a w szczególności Górny Śląsk, którego jest największym dostawcą ciepła. Tauron oferuje różne taryfy sprzedażowe, w tym również licznik przedpłatowy Tauron – cena takiego rozwiązania jest często niższa i pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

Zasada działania licznika jest prosta – najpierw płacimy za prąd, wykupując taką ilość, jak chcemy, a dopiero później z niego korzystamy. To oznacza, że można samodzielnie decydować, kiedy i za jaką kwotę kupimy prąd. Licznik przedpłatowy jest więc niewielkim urządzeniem, które służy do pomiaru i rozliczenia zużywanego prądu. Jak odczytywać licznik prądu Tauron? Pozostała do wykorzystania ilość energii widoczna jest na wyświetlaczu nad klawiaturą numeryczną.

Zalety i korzyści licznika przedpłatowego

Dlaczego warto wybrać licznik energii elektrycznej Tauron?

Licznik przedpłatowy, czyli inaczej licznik pre-paid lub licznik na kartę zapewnia pełną kontrolę nad zużyciem energii, co sprzyja jej racjonalniejszemu wykorzystaniu. W każdej chwili można sprawdzić stan licznika Tauron, aby zmniejszyć zużycie prądu. Takie rozwiązanie całkowicie eliminuje możliwość zadłużenia, czy korzystania z naszego prądu przez inne osoby.

Proste doładowania

%

Doładowanie prądu przez Internet Tauron jest niezwykle proste! Możesz to zrobić na naszej stronie lub za pomocą aplikacji w 4 prostych krokach! Sam decydujesz kiedy i za jaką kwotę wykonać doładowanie. Potrzebujesz tylko nr swojej karty do licznika, aby kupić wybraną ilość prądu.

Oszczędność pieniędzy

%

Zgodnie z wyliczeniami, licznik przedpłatowy zapewnia znaczną oszczędność i pozwala obniżyć rachunki za prąd o 25%. W skali roku jest to ogromna oszczędność energii i pieniędzy.

Bezpieczeństwo

%

Wszystkie transakcje wykonywane na naszej stronie są odpowiednio zabezpieczone, a Twoje dane są chronione zgodnie z najnowszymi standardami. Do wyboru masz dwie, wygodne opcje płatności: szybki przelew internetowy lub płatność kartą. Obie metody są proste i całkowicie bezpieczne.

Oferujemy doładowanie licznika przedpłatowego Tauron w najwygodniejszej opcji online. To oznacza możliwość zakupu prądu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie! Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do Internetu, aby w kilku krokach, szybko i bez żadnych problemów doładować swój licznik.

Prąd online w 4 prostych krokach

Jak doładować licznik przedpłatowy Tauron?

 

01.

Doładuj Licznik

Wejdź na naszą stronę główną i kliknij „Doładuj licznik”

02.

Podaj numer karty

 Wpisz numer swojej
karty do licznika.

03.

Wpisz kwotę

Wybierz kwotę doładowania i opłać transakcję wybranym sposobem, a po chwili na podanego maila lub nr telefonu otrzymasz kod.

04.

Wpisz kod

Otrzymany kod wpisz na swój licznik przedpłatowy za pomocą klawiatury numerycznej, a stan licznika Tauron od razu wzrośnie o wykupioną ilość energii.