E.ON (Innogy) licznik przedpłatowy – co to jest i czy się opłaca?

Liczniki przedpłatowe Innogy to niezwykle proste, a jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci lepiej kontrolować wydatki związane z prądem. Licznik możesz wygodnie doładować za pomocą naszej strony lub aplikacji. Jak wygląda doładowanie licznika Innogy? Jakie są zalety doładowania prądu Innogy przez Internet?

Doładuj licznik INNOGY online

Jak działa licznik
prądu na kartę Innogy?

Innogy to sprzedawca energii elektrycznej, który od lat działa na terenie Europy, stale zyskując nowych klientów. W Polsce prąd Innogy dostępny jest dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z okolic Warszawy, a firma może poszczycić się ponad 100-letnią działalnością. W grudniu 2021 r. firma Innogy zmieniła nazwę na E.ON., jednak w praktyce ta zmiana nie ma wpływu na klientów. Odbiorcy dalej mogą korzystać z usług na dotychczasowych warunkach, wykorzystując doładowanie prądu Innogy lub inną formę rozliczenia.

Doładowanie licznika przedpłatowego Innogy działa na zasadzie zbliżonej do telefonu na kartę. Oznacza to, że chcąc korzystać z prądu, najpierw trzeba za niego zapłacić. Niezbędna do tego jest instalacja specjalnego licznika, a później doładowanie prądu Innogy zgodnie ze swoimi potrzebami. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewnia użytkownikom stałą kontrolę zużycia energii, umożliwiając wprowadzenie efektywnego oszczędzania. Dodatkowo na naszej stronie doładowanie licznika Innogy jest bardzo proste i zajmuje jedynie kilka minut.

Zalety i korzyści licznika przedpłatowego

Najważniejsze zalety doładowania
licznika Innogy

Z nami masz możliwość doładowania prądu Innogy o dowolnej porze dnia i nocy. Dostęp do doładowania licznika masz 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a całą procedurę możesz wykonać na naszej stronie lub w aplikacji.

Oszczędność pieniędzy

%

Doświadczenia klientów i statystyki pokazują, że liczniki przedpłatowe Innogy umożliwiają oszczędzanie na prądzie. Masz stałą kontrolę nad zużyciem energii, co ułatwi Ci wprowadzenie oszczędnych rozwiązań i umożliwi zmniejszenie rachunków za prąd nawet o 25%!

Bezpieczeństwo

%

Doładowanie licznika Innogy poprzez naszą stronę internetową lub aplikację jest całkowicie bezpieczne. Wszystkie twoje dane są dobrze chronione, a płatność odbywa się za pomocą sprawdzonych rozwiązań.

Wygoda i kontrola

%

Doładowanie prądu Innogy przez Internet to niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie musisz wychodzić ze swojego domu, a energia Innogy może być zakupiona z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma Cię w domu, a chcesz doładować prąd? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i w 4 prostych krokach doładujesz swój licznik energii.

Prąd online w 4 prostych krokach

Jak doładować licznik przedpłatowy Innogy?

 

Z nami doładowanie prądu Innogy jest niezwykle proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. Cała procedura to jedynie 5 prostych kroków, a już po chwili będziesz mógł korzystać z wykupionego prądu.

01.

Doładuj Licznik

Na naszej stronie głównej lub w aplikacji kliknij „Doładuj licznik”

02.

Podaj numer karty

W odpowiednim okienku wpisz numer swojej karty do licznika

03.

Wybierz kwotę

Wybierz kwotę doładowania licznika Innogy i wykonaj płatność. Po chwili na podany adres e-mail lub nr telefonu otrzymasz kod doładowujący prąd Innogy.

04.

Wpisz kod

Otrzymany kod, wpisz na swoim liczniku. Gotowe! Możesz spokojnie korzystać z wykupionego prądu.