Enea – wygodne doładowanie prądu przez Internet

Licznik przedpłatowy to coraz chętniej wybierana forma rozliczania się za energię elektryczną. Taką możliwość daje również Enea jeden z głównych dystrybutorów prądu. Na czym polega licznik prądu na kartę Enea? Jak wygląda doładowanie prądu Enea? Czy warto zdecydować się na liczniki przedpłatowe Enea? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Doładuj licznik ENEA online

Na czym polega doładowanie licznika przedpłatowego Enea?

Enea SA to jeden z głównych sprzedawców w Polsce, który jest jednocześnie producentem i dystrybutorem energii. Firma działa w obszarze Polski wschodniej (główna siedziba w Poznaniu), dostarczając prąd do indywidualnych klientów oraz przedsiębiorców. Jedną z form rozliczenia prądu jest licznik przedpłatowy, który w ostatnich latach stale zyskuje na popularności zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych.

Licznik przedpłatowy Enea to specjalne urządzenie pomiarowe, które jednocześnie służy do rozliczania zużytej energii. Posiada klawiaturę, dzięki której można wpisać kod doładowujący. Najpierw należy zakupić wybraną ilość prądu (doładowanie licznika Enea), aby można było korzystać z energii elektrycznej. Jest to niezwykle wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które przynosi użytkownikom wiele korzyści.

Zalety i korzyści licznika przedpłatowego 

Doładowanie licznika ENEA online

Doładowanie licznika przedpłatowego Enea przez Internet to jedna z najwygodniejszych form rozliczenia płatności za prąd. Możesz je wykonać z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Cała procedura obejmuje jedynie 4 proste kroki i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Dodatkowo możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób płatności. Licznik Enea likwiduje również konieczność robienia opłat, gdy wyjeżdżasz na dłuższy czas – opłaty robisz tylko, gdy faktycznie zużywasz prąd!

Oszczędność pieniędzy

%

Doładowanie licznika przedpłatowego Enea daje większą kontrolę nad zużyciem prądu, co oznacza, że można lepiej zarządzać energią w swoim gospodarstwie domowym. Dzięki temu szybko można zaobserwować spadek zużycia energii i sprawić, że rachunki za prąd zostaną zmniejszone nawet o 25%.

Pełna kontrola

%

Korzystanie z energii, która najpierw została opłacona poprzez doładowanie licznika Enea, umożliwia stały nadzór nad wydatkami związanymi z zakupem prądu. Dodatkowo nie ma możliwości przegapienia żadnej płatności, co mogłoby się wiązać z naliczaniem odsetek, a nawet wyłączeniem prądu.

Stały dostęp

%

Nasza strona internetowa i aplikacja to możliwość doładowania prądu Enea 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, kiedy tylko chcesz. Wracasz po długiej nieobecności i nie masz doładowanego licznika? Wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis, a szybko będziesz mógł korzystać z prądu.

Prąd online w 4 prostych krokach

Jak doładować licznik przedpłatowy Enea?

Chcąc zlecić doładowanie licznika przedpłatowego Enea, możesz wybrać naszą stronę lub aplikacje, gdzie w 4 prostych krokach doładujesz swój licznik. Jak to zrobić?

01.

Doładuj Licznik

Kliknij przycisk
„Doładuj Licznik”

02.

Podaj numer karty powiązany z licznikiem

To indywidualny numer karty do Twojego licznika

03.

Podaj kwotę doładowania

Wybierz kwotę doładowania za prąd i dokonaj płatności.

04.

Wpisz kod na liczniku przedpłatowym

Kod otrzymasz na podany nr telefonu lub adres e-mail