Licznik przedpłatowy PGE – proste i wygodne rozliczenie prądu

Doładowanie prądu PGE przez Internet wymaga założenia specjalnego licznika przedpłatowego. To coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które odznacza się dużą wygodą i zapewnia większą kontrolę nad wydatkami. Jak wykonać doładowanie prądu PGE przez Internet? Czy warto wybrać liczniki przedpłatowe PGE? Jak odczytać licznik prądu PGE? Wszystkie, najważniejsze informacje znajdziesz poniżej.

Doładuj licznik PGE online

Czym jest licznik przedpłatowy PGE?

PGE, a właściwie Polska Grupa Energetyczna to największy producent energii elektrycznej w Polsce, który odnosi sukcesy również na rynku środkowo i wschodnio europejskim. Poza produkcją zajmuje się również dystrybucją i sprzedażą prądu, dostarczając go zarówno do domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Aktualnie liczniki przedpłatowe PGE są dostępne dla klientów rozliczanych przez oddziały w Rzeszowie i w Łodzi.

Liczniki przedpłatowe PGE to specjalne urządzenia, które służą do pomiaru zużycia i rozliczenia kosztów energii.  Chcąc korzystać z prądu, trzeba najpierw za niego zapłacić, wykonując doładowanie prądu PGE za pośrednictwem naszej strony. To również możliwość, aby szybko sprawdzić stan licznika PGE – wszystkie informacje są dobrze widoczne, ułatwiając kontrolę zużycia prądu.

Zalety i korzyści licznika przedpłatowego

Dlaczego warto wybrać doładowanie energii PGE przez Internet?

 

Liczniki przedpłatowe to przede wszystkim możliwość stałej kontroli wydatków ponoszonych na prąd, a to jak wynika z badań, pomaga zmniejszyć zużycie prądu nawet o 25%. To oznacza również mniejsze rachunki za prąd. Doładowanie licznika przedpłatowego PGE to również ogromna wygoda – doładowujesz licznik za taką kwotę, jaką chcesz i kiedy chcesz. Nie musisz martwić się o wysokie faktury, zaległości, czy kontrole stanu licznika.

Dostęp 24/7

PGE doładowanie licznika online na naszej stronie i w aplikacji jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Transakcję wykonujesz wtedy, gdy masz na to czas, nie będąc niczym ograniczonym.

WYGODA

Doładowanie prądu PGE przez Internet to możliwość wykupienia energii z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu. Doładowanie możesz wykonać na naszej stronie lub w aplikacji.

Dopasowanie

Doładowanie prądu PGE umożliwia samodzielne określenie kwoty, jaką chce się doładować licznik. Doładowania można wykonywać co tydzień, wydając niewielką kwotę lub płacić od razu z góry na kilka miesięcy. To Ty decydujesz, kiedy i za jaką kwotę wykupić prąd. Dodatkowo PGE stan licznika pozwala Ci kontrolować, ile prądu pozostało do wykorzystania.

Prąd online w 4 prostych krokach

Jak doładować licznik przedpłatowy PGE?

 

Doładowanie prądu PGE przez naszą stronę odbywa się w 4 prostych krokach i trwa mniej niż 5 minut. Cała procedura jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu każdy bez problemu doładuje licznik.

01.

Doładuj Licznik

Wejdź na stronę główną i kliknij przycisk „Doładuj licznik”.

02.

Podaj numer karty

Wpisz numer swojej karty do licznika przedpłatowego PGE

03.

Podaj kwotę

Wpisz kwotę, za jaką chcesz wykonać doładowanie prądu PGE i dokonaj płatności za pomocą karty lub przelewu. Po chwili na wskazany przez Ciebie nr telefonu lub adres e-mail zostanie wysłany kod doładowujący.

04.

Wpisz otrzymany kod

Otrzymany kod, wpisz na swoim liczniku, a wykupiony prąd będzie od razu dostępny do wykorzystania.