Energa liczniki przedpłatowe –
czym są i jak je doładować?

Energa doładowania przez internet to możliwość wygodnego i szybkiego doładowania swojego licznika przedpłatowego. To rozwiązanie, które jest proste, szybkie i niezwykle wygodne, a dodatkowo zapewnia pełną kontrolę nad rachunkami za prąd. Na czym polega Energa doładowanie online? Czy doładowania prądu Energa się opłaca? I jak szybko doładować licznik Energa? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

Doładuj licznik ENERGA online

Doładowania prądu Energa –
na czym to polega?

Energa to jedna z głównych firm energetycznych w Polsce, która obsługuje około 17% polskich odbiorców. Energa zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą prądu w północnej i środkowej części kraju dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorców. Wśród różnych form rozliczeń jedną z wygodniejszych jest doładowanie licznika przedpłatowego Energa. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularność ze względu na całkowitą kontrolę nad kosztami związanymi ze zużyciem prądu.

Chcąc korzystać z coraz popularniejszego doładowania prądu Energa, niezbędne jest założenie licznika przedpłatowego. To specjalne urządzenie, które posiada klawiaturę numeryczną i działa na podobnej zasadzie, jak telefon na kartę – najpierw wykupuje się konkretną ilość energii, aby potem móc z niej swobodnie korzystać. Użytkownik samodzielnie wybiera kwotę doładowania Energa, co daje mu pełną kontrolę nad wydatkami.

Zalety i korzyści licznika przedpłatowego

Dlaczego warto wybrać
licznik przedpłatowy ENERGA?

 

Energa licznik przedpłatowy to przede wszystkim rozwiązanie, które daje Ci stały nadzór nad zużyciem prądu i jego kosztami. Nie zaskoczy Cię nagle wysoka faktura i nie pominiesz żadnej płatności – to oznacza, że nie ma szans, aby na Twoim koncie wystąpiło zadłużenie. Dodatkowo płacisz za prąd tylko wtedy, gdy faktycznie z niego korzystasz. Co więcej, możliwość ustawicznego nadzoru nad zużyciem energii pozwala zaoszczędzić nawet 25% na rachunkach za prąd!

Prosto i szybko

Wystarczą 4 proste kroki! Energa doładowanie licznika z nami jest prostsze, niż myślisz, a cała procedura na naszej stronie zajmuje jedynie kilka minut!

Wygodnie

Doładowania Energa za pośrednictwem naszej strony i aplikacji możesz wykonać o dowolnej porze dnia i nocy w dowolnym miejscu na świecie. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu.

Bezpiecznie

Energa doładowanie online jest w pełni bezpieczne, a wszystkie Twoje dane są odpowiednio chronione.

Prąd online w 4 prostych krokach

Jak doładować licznik przedpłatowy Energa?

Energa doładowanie online na naszej stronie jest niezwykle proste i intuicyjne, a cała procedura zajmie Ci kilka minut. To oznacza, że wykupiony prąd już po chwili będzie do Twojej dyspozycji. Jak doładować licznik Energa?

01.

Doładuj Licznik

Kliknij przycisk „Doładuj licznik”, który znajduje się na stronie głównej

02.

Podaj numer karty

Wpisz numer swojej karty klienta dołączonej do licznika przepłatowego

03.

Wybierz kwotę

W odpowiednim okienku, wpisz kwotę, za jaką chcesz wykonać doładowanie licznika przedpłatowego Energa. Następnie dokonaj płatności w najwygodniejsze dla siebie formie: przelew bankowy za pośrednictwem szybkich płatności internetowych lub płatność kartą. Bez obaw, obie płatności są całkowicie bezpieczne.

04.

Wpisz kod

Po opłaceniu doładowania prądu Energa, otrzymasz kod, który zostanie przesłany na podany adres e-mail lub numer telefonu. Wystarczy, że wpiszesz kod na swoim liczniku, a od razu będziesz mógł korzystać z wykupionego prądu.