1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wasze zdanie o szybka-pożyczka

Dyskusja w 'Szybka pożyczka' rozpoczęta przez użytkownika ferdynand.kowalczyk1289, 11 Luty 2015.

 1. jasania23456

  jasania23456 New Member

  Dołączył:
  27 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  22
  Docenione treści:
  4
  Punkty:
  3
  Płeć:
  Kobieta
  Zawód:
  Księgowa
  Miejscowość:
  Poznań
  Dopiero dotarłam tutaj, jeśli jest Pana nadal zainteresowany mogę pokazać umowę. Proszę pisać prywatną wiadomosć.
   
 2. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Jak ktoś ma wystarczającą "oleju w głowie", to po tym wszystkim co przeczytał powyżej, po zapoznaniu się z regulaminem firmy - która zarabia na rozmowach tel. i udostępnianiu danych osobowych w sieci - nie da się nabrać na takie pseudo portale z pożyczkami społecznościowymi.
   
 3. kowalkarol123

  kowalkarol123 New Member

  Dołączył:
  27 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  21
  Docenione treści:
  2
  Punkty:
  3
  Płeć:
  Mężczyzna
  Miejscowość:
  Gutowo
  Ze swojej strony mogę polecić dla osób biorących pożyczki na większe kwoty. Wtedy opłata 70-100 zł za połaczenie nie boli aż tak bardzo. Natomiast małe kwoty to raczej nie tutaj.
   
 4. Aleksander

  Aleksander Guest

  jeżeli chodzi o firmę szybka pozyczka, to nie miałem z nią problemów a przekazanie środków na konto trwało max. 4 dni,czyli mniej więcej tyle, ile powiedziała konsultantka na czacie.
  Po raz pierwszy skorzystałem z takiej pożyczki i z racji dużej ilości "oleju w głowie" nie zawiodłem się na takich usługach.
  Co prawda koszt rozmowy (80 złotych) był dość dotkliwy, jednak firma nie pobiera dodatkowych kosztów i ukrytych kruczków, więc się opłacało :)
   
 5. Jarosław

  Jarosław Guest

  Generalnie zła firma to to nie jest. Miłe panie na czacie. Co prawda obydwie już zajęte,ale za to konkretne. Ahh szkoda!
  kaska na koncie pojawiła się w ciągu 8 dni licząc łikend. Także źle nie było.
   
 6. ukasz

  ukasz Guest

  generalnie, trochę się naśmiałem czytając powyższe, ponieważ ja z taką sytuacją się nie spotkałem i zastanawiam się, z czego to może wynikać. Sądzę, że ludzie są po prostu głupi. Przed skorzystaniem z czegoś, nalezy najpierw poczytać regulamin oraz przejrzeć całą treść na stronie firmy,a dopiero potem podjąć kroki do skorzystania z oferty.

  osobiście złożyłem wniosek 13 kwietnia a 21 kwietnia miałem już pożyczkę na koncie. Umowa bez większych problemów została dostarczona i podpisana i żyję sobie na bogato.

  Także, poleciłbym tą firmę wszystkim, jednak zaznaczam, PRZECZYTAJCIE zanim skorzystacie.
   
 7. Eryk

  Eryk Guest

  Moja opinia o tej firmie?

  Bardzo dobra obsługa klienta oraz profesjonalizm w tym, co robią.
  Firma pomaga w uzyskaniu pożyczki społecznościowej, która udzielana jest przez prywatne osoby.
  Przez co czas oczekiwania może być nieco dłuższy, niż w bankach bądź chwilówkach, ale za to tutaj to my ustalamy ofertę i nie musimy korzystać z odgórnie przygotowanej.
  W moim przypadku kwota pożyczki to 26 500 złotych, na okres 57 miesięcy o oprocentowaniu 18%.
  Czas oczekiwania na pożyczkę na koncie? Jedynie 4 dni.
   
 8. Stanisław

  Stanisław Guest

  Właśnie jestem po rozmowie z inwestorem i mam oczekiwać do 48 godzin na środki na koncie, a jutro powinien przyjechać kurier do mnie z umową. zobaczymy co będzie w niej zawarte.
  Na razie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw. Obsługa była profesjonalna i miła. Ofertę przyjęli taką,jaką chciałem. Nawet nie boli mnie te 100 złotych wydane na infolinię.
   
 9. Stanisław

  Stanisław Guest

  Tak, jak powiedziałem, tak się nie stało... pieniądze miały być do 48h a pojawiły się po 24h !
  Jestem pod wielkim wrażeniem działania tej firmy.
   
 10. Jadwiga78

  Jadwiga78 Guest

  No ja niestety aż tak dobrego zdania nie mam, ponieważ czekałam 6 dni na uzyskanie pożyczki. Ale jestem bardzo zadowolona, bo dość szybko uzyskałam pożyczkę od osoby prywatnej (w końcu to pożyczki społecznosciowe).
   
 11. Marysia

  Marysia Guest

  czekałam długo, ale szybko. Fuck logic.

  ja takiego problemu nie miałam, więc polecam tą firmę.
  Inwestor zadzwonił po 4 dniach od rozmowy z konsultantem i na drugi dzień miałam środki na koncie w wysokości 18 000 zł z 18% na 28msc
   
 12. Agnieszka

  Agnieszka Guest

  Bardzo dobra firma. Pierwszy raz korzystałam z pożyczki społecznościowej,ale pomimo lekkiej niepewności to nie zawiodłam się. Dlatego też polecam każdemu tą firmę. Pożyczkę otrzymałam na własnych warunkach po 5 dniach.
   
 13. Ula

  Ula Guest

  ta firma, daje całkiem przyzwoitą ofertę dla osób,które chcą skorzystać z pożyczki społecznościowej. Korzystałam z dwóch firm,które takowych udzielają, ale ta wykazała się najwyższym profesjonalizmem.
   
 14. Karolina

  Karolina Guest

  Nie tak źle, jak myślałam. Tyle się słyszy o tych szybkich pożyczkach. ale na szczęście, zaryzykowałam i opłaciło się! po 3 dniach dostałam taką pożyczkę jaką chciałam! I to bez ukrytych kosztów i bez zaświadczeń
   
 15. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Już dawno nie czytałem takiego spamu-forumowego. Osobom, które podejmują się zlecenia pisania na forum, zalecałbym większy profesjonalizm... Ale to powyższe przebija już wszystko...

  - "ze swojej strony mogę polecić dla osób biorących pożyczki na większe kwoty. Wtedy opłata 70-100 zł za połaczenie nie boli aż tak bardzo. Natomiast małe kwoty to raczej nie tutaj."

  Żadna szanująca się, rzetelna firma pożyczkowa czy portal pożyczkowy, któremu można zaufać, nie zarabia na telefonach od potencjalnych klientów! Rejestracja jest darmowa i nie ma żadnych opłat, niezależnie czy chcesz pożyczyć 100 zł, 1000 zł czy 10 000 zł.

  - "Co prawda koszt rozmowy (80 złotych) był dość dotkliwy, jednak firma nie pobiera dodatkowych kosztów i ukrytych kruczków, więc się opłacało :)"

  Co się opłacało? Wziąć pożyczkę? Bo pierwszy raz słyszę, że "opłaca się" wziąć pożyczkę. A "kruczki"? Portal, o którym dyskutujemy, nie udziela pożyczek, tylko jest platformą kojarzącą (ale to i tak nieadekwatne słowo, to tego procederu), pożyczkodawców i pożyczkobiorców.

  - "Generalnie zła firma to to nie jest. Miłe panie na czacie. Co prawda obydwie już zajęte,ale za to konkretne."

  Generalnie? To 5% ok, a 95% na nie? Generalnie. A co panie mają wspólnego z twoją pożyczką? Spłacą za ciebie? Ja też jestem miły, a potrafię przypie..ć

  Kolejne "generalnie"...
  "generalnie, trochę się naśmiałem czytając powyższe, ponieważ ja z taką sytuacją się nie spotkałem i zastanawiam się, z czego to może wynikać. Sądzę, że ludzie są po prostu głupi."

  A ja sądzę, że głupi są ci, co taki kit ludziom wciskają, jak powyżej.

  "Umowa bez większych problemów została dostarczona i podpisana i żyję sobie na bogato."

  A dlaczego miałaby nie zostać dostarczona, chociaż wątpię, że jakakolwiek umowa została podpisana. I rodzynek w stylu "żyję sobie na bogato"...

  "Bardzo dobra obsługa klienta oraz profesjonalizm w tym, co robią."

  Bardzo wyczerpująca opinia...

  "ale za to tutaj to my ustalamy ofertę i nie musimy korzystać z odgórnie przygotowanej."

  Nie rozumiem. Sam sobie pożyczasz?

  "oprocentowaniu 18%"

  Taa... 18% Nominalne czy rzeczywiste? Wiesz jaki jest obecnie maksymalne (ustawowo) oprocentowanie pożyczek gotówkowych?

  "jutro powinien przyjechać kurier do mnie z umową. zobaczymy co będzie w niej zawarte."

  Zobaczymy. Napisz na forum.

  "Na razie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw."

  A to, że straciłeś 100 zł?

  "Nawet nie boli mnie te 100 złotych wydane na infolinię." - K..wa, to jesteś bogaty, jak strata 100 zł, w taki głupi sposób ciebie nie boli.
  "pieniądze miały być do 48h a pojawiły się po 24h ! Jestem pod wielkim wrażeniem działania tej firmy."


  A ja jestem pod wrażeniem, że można pisać takie głupoty.

  "No ja niestety aż tak dobrego zdania nie mam, ponieważ czekałam 6 dni na uzyskanie pożyczki. Ale jestem bardzo zadowolona, bo dość szybko uzyskałam pożyczkę od osoby prywatnej (w końcu to pożyczki społecznosciowe)."

  No tak, w końcu są to pożyczki społecznościowe... Jak chcesz wiedzieć jak działają pożyczki społecznościowe i portale w tym segmencie, to poszukaj w sieci dwóch najbardziej znanych i porównaj z tym, o czym piszesz.

  "Inwestor zadzwonił po 4 dniach od rozmowy z konsultantem i na drugi dzień miałam środki na koncie w wysokości 18 000 zł z 18% na 28msc"

  Tak na krzywy ryj... Bez niczego. Bez zabezpieczenia. I znowu, te 18%...


  "Pożyczkę otrzymałam na własnych warunkach po 5 dniach."

  "Inwestor" daje tobie 20 000 zł, ustalacie 5%, zabezpieczeniem jest mieszkanie. Jeżeli nie oddasz mu w terminie, to on daje tobie 1000 zł i swoje mieszkanie. W końcu "własne warunki".

  " Korzystałam z dwóch firm,które takowych udzielają, ale ta wykazała się najwyższym profesjonalizmem."

  O matko! Jeżeli korzystałaś z podobnych "pseudo", to trudno powiedzieć, która charakteryzuje się "najwyższym profesjonalizmem".


  " Nie tak źle, jak myślałam. Tyle się słyszy o tych szybkich pożyczkach. ale na szczęście, zaryzykowałam i opłaciło się! po 3 dniach dostałam taką pożyczkę jaką chciałam! I to bez ukrytych kosztów i bez zaświadczeń"

  Pewnie, że nie jest źle. Można pisać większe bzdury.
  Bez zaświadczenia? Co od lekarza już nie wymagają? A szkoda, bo co niektórym takie zaświadczenia by się przydały.
   
  Piotr lubi to.
 16. Ksawier

  Ksawier Guest

  Kolejna naiwna osoba, która skorzystała z oferty danej firmy bez jej wcześniejszego sprawdzania? Twoje komentarze do przytoczonych cytatów są trochę śmieszne, no ale co zrobić, nie każdy urodził się geniuszem...
   
 17. Maria

  Maria Guest

  Nie wiem skąd macie takie negatywne opinie. Oczywiście, macie do nich prawo, jednak jeżeli ktoś potrafi myśleć i korzystać z usług w Internecie, nie przejedzie się. Ja tak zrobiłam i dostałam taką pożyczkę o jaką się ubiegałam i jestem zadowolona
   
 18. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Akcja - reakcja. Negatywny wpis o pseudo portalach pożyczkowych - odpowiedź: ja dostałam/em pożyczkę ... Za kilka dni poniżej tego posta będzie "sznurek" odpowiedzi zadowolonych "klientów"...
   
 19. Beata

  Beata Guest

  Moja przygoda z tą firmą była nieco pokrętna, ponieważ składałam wniosek dwukrotnie. Za pierwszym razem wynikły pewne animozje wywołane przez moje niedopatrzenie. Myślałam, że po otrzymaniu wstępnej decyzji to wszystko i czekałam na jakiś kontakt około 2 tygodnie. później po rozmowie z doradcą zrozumiałam swój błąd i przedwczoraj dopełniłam wniosek. A teraz oczekuje na pożyczkę.
   
 20. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Wg PWN, animozja jest to «niechęć do kogoś wywołana urazą; też: niesnaska wywołana tym uczuciem». Zatem nie mogą "wyniknąć pewne animozje", bo to jest bez sensu.
  "Przygoda z firmą"? Przecież to nie jest firma pożyczkowa, ponieważ podmiot nie udziela pożyczek, tylko udostępnia platformę i nie ma żadnego doradcy!
  "Zrozumiałam swój błąd"... prawdopodobnie nie...
   
Podobne tematy: zdanie szybka-pożyczka
Forum Tytuł Data
Pożyczka online Najlepsza waszym zdaniem chwilówka w 2015 ? 27 Sierpień 2014

Poleć tę stronę