1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

W jakim banku najlepiej wziąć kredyt na samochód?

Dyskusja w 'Kredyt przez internet' rozpoczęta przez użytkownika kleopatra, 17 Listopad 2013.

 1. Dorota.M

  Dorota.M Guest

  Hej! Ja w grudniu wzięłam Fabię od *********. Oni właśnie współpracują z Getin Bankiem, z tym jednak, że w ramach programu 600 za 600 dostaje się dotację 600 zł w miesiącu. Warunki są dość proste i konkretne: 600 km trzeba przejechać, auto oklejają Ci reklamą (mnie ona w niczym nie przeszkadza). Przeważnie idzie na oświadczenie- u mnie na firmę nie było z tym problemu, bez zbędnych formalności, tylko pozytywny BIK w zasadzie. Samochód samodzielnie się wybiera spośród aktualnie dostępnych. Można przyjechać, dokładnie obejrzeć.
   
 2. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  To podaj jakieś bliższe szczegóły, jaki są warunki, regulamin i jakie są zapisy umowy! Co jest na plus, a co na minus. Reklamjuesz firmę, ale poza ogólnikami nic konkretnego nie piszesz.
   
 3. Dorota.M

  Dorota.M Guest

  Jeśli chodzi o formalności, to nie ma nic skomplikowanego, standardowo: stały dochód, pozytywny BIK, prawo jazdy. Te 600 zł dostaje się za reklamę, ale trzeba minimum 600 km w ciągu miesiąca przejechać, dla mnie to nie problem, bo codziennie używam samochodu, czasem na dalsze trasy. Po stronie klienta jedynie rejestracja, żadnego własnego wkładu czy opłat wstępnych. O wzór umowy poprosić należy firmę ********* (wyślą bez problemu) e-mailem albo telefonicznie (786 226 226). Na stronie jest J&J jest pełny kontakt . Zasady programu 600 za 600 też są tam szczegółowo opisane:) Pozdrawiam.
   
 4. dylano

  dylano Guest

  Co do kwestii formalności – całkowicie się zgodzę, niedawno podpisałem umowę z ********* , odebrałem już też samochód. Poszło na oświadczenie, bez sterty dokumentów. Stan techniczny i wizualny auta OK., jest książka serwisowa.
   
 5. tedison787

  tedison787 Guest

  Też jestem zainteresowany. Program 600 za 600 przedstawia się mega korzystnie, muszę rzecz jasna dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, ale oferta bardzo mi się podoba tak na pierwszy rzut oka. Dużo jeżdżę, więc 600 km, zrobię gdzieś w 2 tygodnie, a na stronie ********* widziałem takie samochody jakie mnie własnie interesują- ekonomiczne i odpowiednio nowoczesne.
   
 6. negri

  negri Guest

  Ja poprosiłem o wzór umowy zanim przystąpiłem do programu 600 za 600. Nie było z tym żadnego problemu. Nie doczytałem się też żadnych haczyków i finalnie zdecydowałem na współpracę z *********. Wpłaty otrzymuję regularnie.
   
 7. Feldorfo

  Feldorfo Guest

  Oczywiście warto się upewnić, aczkolwiek 600 zł od ********* to zapłata za dzierżawę powierzchni reklamowej na aucie, w tym momencie wszystko staje się klarowne. Nie otrzymujecie samochodu ot tak w prezencie, aczkolwiek nie odczuwacie też kosztów zakupu na raty, bo te są automatycznie spłacane z kasy za reklamę. W tym tkwi sedno programu „600 za 600”. Moim zdaniem świetnie zaplanowana, opłacalna oferta.
   
 8. maku

  maku Guest

  Pewna firma, uczciwa umowa. Ja jeżdżę autem od J&J i szczerze się cieszę, że skorzystałem z tej oferty.
   
 9. Filip

  Filip Guest

  Nareszcie jakaś szansa żeby przy naszych zarobkach w Polsce móc pozwolić sobie na jakichś porządny samochód nie tonąc w kredycie. Również jestem w programie "600 za 600", cenię to, że ********* ma pewnych reklamodawców wśród firm, które potrzebują promocji i uczciwie za to płacą.
   
 10. Olga

  Olga Guest

  Słyszałam o tym i chciałabym wziąć udział, ale nie jestem pewna czy się zakwalifikuję do programu "600 za 600". Jestem pracującą studentką, mam szansę w takiej sytuacji otrzymać auto od *********? Nie zarabiam tak dużo żeby móc sobie kupić samochód, a jest mi bardzo potrzebny.
   
 11. jacy77

  jacy77 Guest

  Jeżeli ukończyłaś 21 lat, spokojnie możesz złożyć wniosek do *********. O zasadach programu można poczytać na stronie firmy, nie ma wielkich wymagań, na pewno masz szansę na samochód.
   
 12. przemek

  przemek Guest

  Potwierdzam, ja jestem niewiele starszy (22 lata), studiuję i pracuję. Firma ********* zaakceptowała mój wniosek i mam Opla:) Koledzy z roku mi zazdroszczą czasami, a ja ma czym dojeżdżać do pracy i na uczelnię.
   
 13. marrio

  marrio New Member

  Dołączył:
  3 Kwiecień 2015
  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Szybciej dostanie sie kredyt w punktch bankowych znajdujących się w salonach dilerskich.
   
 14. szeryf

  szeryf Guest

  To na pewno, zresztą ********* też pomaga załatwić wszystkie formalności bardzo szybko, z tą różnicą że ta firma oferuje dopłatę 600 zł co miesiąc za reklamę na samochodzie. W moim przypadku wszystko trwało parę dni, za tydzień auto już do odbioru.
   
 15. julita_waw

  julita_waw Guest

  Owszem, podejmując współpracę z ********* można liczyć na pomoc na każdym etapie załatwiania formalności. Ja również bardzo szybko mogłam odebrać samochód, już z pełnym ubezpieczeniem itd. Nawet się nie spodziewałam, że wszystko przebiegnie w takim tempie, miłe zaskoczenie.
   
 16. allmundi

  allmundi Guest

  To bardzo dobrze, bo chyba nie znam osoby, która lubi tracić czas na załatwianie spraw „papierkowych”. Cała propozycja współpracy z ********* mi się zresztą podoba. Poważnie biorę pod uwagę, by wejść w taki układ, żeby zarabiać na mobilnej reklamie i zamiast pakować pieniądz do kieszeni spłacać samochód. W ten sposób nie naruszam własnych zarobków, mogę więc trochę odłożyć albo przeznaczyć na inne cele, a porządne auto mam mimo wszystko.
   
 17. Marika

  Marika Guest

  Zapewniam, że warto podjąć z ********* współpracę. Dla mnie to po prostu była szansa. Mam już kredyt mieszkaniowy, tym samym kolejny, spłacany z własnej kieszeni byłoby sporym obciążeniem, a ta oferta umożliwiła mi jednocześnie zakup samochodu i zarobek, by auto spłacało się w zasadzie samo.
   
 18. alex

  alex Guest

  Decydując się na współpracę z ********* nie musiałem dopełniać tylu formalności co wybierając się do banku. Bez żadnego "ale" mój wniosek został zaakceptowany, a samochód spłaca się dzięki reklamie.
   
 19. Hans

  Hans Guest

  Wziąłem od ********* samochód na firmę, absolutnie bez zbędnych pytań, papierów itd. Co miesiąc 600 zł trafia na moje konto, ostatnio nawet drugie tyle- za polecenie znajomego.
   
 20. patryk1975

  patryk1975 Guest

  Biorę taką opcję pod uwagę, jak najbardziej, bo jeżdżę sporo, tyle tylko że mieszkam w Gdyni, a z tego co wiem ********* mieści się w stolicy. Nawet bym pojechał po auto, ale czy mam taką możliwość jeśli nie jestem z mazowieckiego? Sam program bardzo mi się podoba.
   
Podobne tematy: jakim banku
Forum Tytuł Data
Kredyt dla zadłużonych W jakim banku konsolidacja w 2014 ? 27 Sierpień 2014
Konta internetowe Cashback w jakim banku? 26 Sierpień 2014
Kredyt na mieszkanie i dom Pożyczka hipoteczna w 2014 w jakim banku 1 Kwiecień 2014
Forum dla bankowców W jakim banku w Polsce doradcy zarabiają w 2014 r najlepiej? 8 Marzec 2014
Rachunki osobiste Konto interentowe - w jakim banku są najlepsze warunki? 7 Marzec 2014
Kredyt przez internet W jakim banku kredyt bez zdolności kredytowej? 27 Luty 2016
Forum dla bankowców W jakim banku starać się o praktykę? 7 Luty 2014

Poleć tę stronę