1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jestem mocno zadłużony gdzie szukać pomocy?

Dyskusja w 'Kredyt dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Jadwiga, 18 Luty 2016.

 1. Krzysztof

  Krzysztof New Member

  Dołączył:
  7 Lipiec 2019
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Pomogę w oddlużaniu.
   
 2. PiotrKPD

  PiotrKPD New Member

  Dołączył:
  18 Październik 2019
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Najlepiej skorzystać z pomocy dla osób zadłużonych, nasza firma specjalizuję się w tym, jest to dużo lepsze niż upadłość konsumencka ponieważ ta prowadzi do drogi KARNEJ... My zajmujemy się umarzaniem długów... Jak? Parabanki czy firmy chwilówkowe po prostu kradną... Mają masakrycznie dużo luk prawnych np takich jak sprzedaż długu której nie mogą robić bezpośrednio, wykorzystujemy te luki...Są przypadki w których udaję się nam umorzyć miliony złotych! Oczywiście gorzej jest z Bankami państwowymi czy prywatnymi, z parabankami i innymi nie ma problemu, pamiętajmy również że nie wszystko co ma w nazwie BANK jest BANKIEM
  WIĘCEJ INFORMACJI POD TELEFONEM: 788 728 050
   
 3. Monika79

  Monika79 New Member

  Dołączył:
  13 Luty 2020
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Kobieta
  Mam bardzo duże długi. Wiele spraw komorniczych i windykacyjnych. Sprawy ciągną się od wielu lat i nie mają końca. Odsetki i koszty kilkanaście razy przewyższają zaległy do spłaty kapitał. Mimo iż cały czas pracuje komornik zabiera część wypłaty dług nie maleje wręcz przeciwnie rośnie. Jest to nierealne do spłacenia idąc tym torem A mi zwyczajnie brakuje już sił i chęci do życia. Nie mam już nawet kontroli nad tymi długami. Przechodzą z jednej instytucji do drugiej do różnych komorników. Tylko koszty rosną A ja jestem już na skraju wytrzymałości. Wiem że dług trzeba spłacić ale z tak dużymi rosnącymi kosztami jest to nierealne. Ja nawet do śmierci tego nie spłacie. W jaki sposób sobie mogę z tym poradzić? Abym w końcu mogła spokojnie żyć, Kto jest mi w stanie pomóc?
   
Podobne tematy: mocno zadłużony
Forum Tytuł Data
Kredyt dla zadłużonych Inwestycja w Zadłużenie - Skup Zadłużonych Spółek 4 Sierpień 2015
Kredyt dla zadłużonych Kredyty dla zadłużonych bez BIK koniec? 21 Maj 2014
Kredyt dla zadłużonych Kto może otrzymać kredyt dla zadłużonych? 26 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę